GOTOWE TERMINY WYJAZDÓW. GRUPY OD 7 DO 11 OSÓB

FGASA GUIDE

wyprawy z janusz gałka – przewodnikiem certyfikowanym przez FGASA – południowoafrykańską organizację zrzeszającą najlepszych przewodników po Afryce, to rozwiązanie idealne dla INDYWIDUALISTÓW, lub par poszukujących kompanów w podróży. zabieram Was w sprawdzone miejsca. przeloty realizujemy renomowanymi liniami lotniczymi. zatrzymujemy się w wysoko ocenianych hotelach. poszukujesz programu na miarę? napisz.

NAMIBIA TO ZDECYDOWANIE KRAJ, OD KTÓREGO POWINNIŚCIE ROZPOCZĄĆ WASZĄ PRZYGODĘ Z AFRYKĄ. KRAJOBRAZY, LUDZIE, ZWIERZĘTA I TE OGROMNE PRZESTRZENIE

WYPRAWA DO NAMIBII: ile razy już słyszeliście o tym kraju? O jego księżycowych krajobrazach, niezwykłych plemionach i niepowtarzalnym safari między wodopojami Etoszy? W maju 2023 zabieram Was w kolejną wyprawę do tego pięknego zakątka Afryki. Bądźcie pewni, że będzie inaczej – nie znoszę rutyny – każdy z takich wypadów musi być równie ciekawy dla Was co dla mnie. Tym właśnie różni sie wyprawa od turystycznego wyjazdu. Podczas wyprawy odkrywamy nowe miejsca,  chłoniemy nowe relacje, nie odrzucamy zmiany jeśli może nas ona zaprowadzić do czegoś, lub kogoś niezwykłego. W ten właśnie sposób poznałem naukowca, który już ponad 30 lat bada lwy – nomady w Damaralandzie, tak zagraliśmy w piłkę z pierwszoligowym klubem Namibii, tak też dotarłem wreszcie do miejsca, gdzie możemy liczyć na spotkanie z przyzwyczajonymi do ludzkiego widoku surykatkami. W czym Wy przyniesiecie mi szczęście? Zgodnie z dewizą Milesaway, zatrzymujemy się w wyselekcjonowanych miejscach. Jak zwykle z ogromną przyjemnością poprowadzę tę wyprawę i podzielę się moją wiedzą na temat flory i fauny Namibii oraz fotografowania zwierząt. Szczegóły tutaj! Janusz Gałka

  • share this tour

SAFARI FOTOGRAFICZNE

NIEDŹWIEDZIE POLARNE, DALEKA PÓŁNOC

Już czas! Dołącz do wyprawy z Janusz Gałka na krańce Arktyki. Na Spitsbergenie czeka na Was z utęsknieniem 3000 niedźwiedzi polarnych. Każdy chce zapozować do zdjęcia. A na serio – ta wyprawa fotograficzna na Spitsbergen przyniesie Wam sporo świetnych ujęć morsów, lisów polarnych, reniferów i niespotykanych krajobrazów. Fotografujemy 24h/ dobę – to wszak dzień polarny!

BRAK MIEJSC

ZACZNIJ OD NAMIBII

LUDZIE ZWIERZĘTA KRAJOBRAZY

Safari w Namibii to spełnienie marzeń każdego podróżnika. Piękne krajobrazy przeplatają się tu z paletą dzikich zwierząt. Dopełnieniem tych relacji są obyczaje niezwykłych plemion Himba i Herero. Proponujemy wyprawę na każdą kieszeń. Dowiedz się ile jeszcze mamy miejsc i zapytaj o finalną cenę! Zobacz!

BRAK MIEJSC

SAFARI FOTOGRAFICZNE

JAGUARY KAJMANY KAPIBARY

Wyprawa: JAGUARY W PANTANAL! ABSOLUTNY HIT W NASZEJ OFERCIE. Wyprawa fotograficzna do brazylijskiego interioru, przeznaczona jest dla tych, którzy potrafią godzinami siedzieć w łodzi, lub w ukryciu w oczekiwaniu na ten moment! Szczegóły tutaj! Pantanal to jedyne miejsce z gwarancją zobaczenia jaguara!

MEGA CENA! TYLKO 4 MIEJSCA!