enjoy the daily Post

Read my blog

Torres del Paine w grudniu

Instagram
Twitter
Visit Us
Follow Me
YOUTUBE
YOUTUBE
LinkedIn

Wyprawa do Torres del Paine, cieśniny Magellana i wodospadów Iguacu

Bo plan był taki: grudzień to trudny miesiąc, a czasem nawet trochę nerwowy. Z różnych oczywiście powodów: nie ten prezent, nie w tą stronę sklejone uszko, porządki, pieczenie, szaleństwo sklepowe i Mikołaj Święty, który wyskakuje nawet z całkiej świeckiej lodówki.

Chcieliśmy jakoś w tym wszystkim pomóc. Ustaliliśmy zatem z kumplami, że najlepiej – aby nie zawadzać w kuchni – pojedziemy do Ameryki Południowej.

Zanim wrócimy – wszystko się uspkoi i święta będą takie jak zawsze: z choinką, ciepłe i w rodzinnej atmosferze. Torres del Paine, Magellan i Iguacu od początku dobrze się kojarzyły.
Read more

Agashya silverback - Volcanoes National Park
Agashya silverback - Volcanoes National Park
29 Gru 2019

SINGITA GRUMETI I SINGITA KWITONDA – Wielka Piątka i Goryle Górskie

SINGITA GRUMETI I SINGITA KWITONDA Wielka Piątka i Goryle Górskie Afryka to jeden z kierunków, który niewątpliwie należy do moich ulubionych. To obok Ameryki Południowej i Australii ważny “konik” w stajni rekomendowanych przeze mnie podróży dla poszukujących przygód i niecierpliwych…

safari z dziecmi
Namib Desert Namibia
22 Cze 2017

Safari z dziećmi

PODRÓŻE Z DZIEĆMI NA KONIEC ŚWIATA Safari z dziećmi? Czy to bezpieczne? Need advices in english? Scroll down in ... 2 days please! Już czas na kontrowersyjny temat, który być może przysporzy mi więcej przeciwników niż zwolenników. No cóż, społeczeństwo…