VOUCHERY

VOUCHERY

Dawanie prezentów nigdy nie było prostsze! Każdy marzy o podróży życia, wielu chciałoby zmienić wnętrze i zawiesić w nim limitowane zdjęcie przystojnego lwa, czy pełnej gracji żyrafy. Są i tacy, którzy planując samodzielnie wyjazd, chętnie zasięgną rady eksperta. Zróbcie im prezent i skorzystajcie z naszych voucherów. Są dostępne w formie elektronicznej, w trzech różnych nominałach: BRONZ – 500 PLN, SILVER – 1000 PLN i GOLD – 3000 PLN.

Informacje ogólne i regulamin voucherów

[aktualizacja na dzień: 23.12.2020]

  1. Voucher jest wystawiony przez Polandevents Janusz Gałka z siedzibą w Krakowie.
  2. Voucher jest bonem różnego przeznaczenia. Można nim nabyć usługi i produkty oferowane przez Polandevents Janusz Gałka
  3. W przypadku zakupu produktu lub usługi o łącznej wartości niższej od wartości, na jaką opiewa posiadany voucher, nie zwraca się różnicy ceny.
  4. Gdy wartość produktu, lub usługi przewyższa wartość voucheru można dokonać dopłaty w formie gotówkowej, lub przelewem.
  5. Vouchery nie podlegają zwrotowi i nie mogą być zamienione ani całkowicie ani częściowo na gotówkę.
  6. Vouchery oferowane przez Polandevents Janusz Gałka nie stanowią papieru wartościowego.
  7. Voucher jest ważny rok od daty wystawienia. Voucher – w ramach swego terminu ważności – może zostać użyty do zakupu usługi/ produktu z datą realizacji późniejszą niż jego ważność. Jednak zamówienie usługi lub produktu przy wykorzystaniu vouchera musi zostać dokonane w terminie jego ważności.
  8. Po upływie terminu ważności vouchera nie ma możliwości, aby został on zrealizowany, a jego data ważności przedłużona.
  9. W sprzedaży dostępne są vouchery o nominale 500 PLN, 1000 PLN i 3000 PLN. Na życzenie klienta nominał vouchera może zostać ustalony indywidualnie.
  10. Za zakup vouchera – zgodnie z obowiązującym prawem – zostanie wystawiona nota obciążeniowa.