FOTOGRAFIE by JANUSZ GALKA

JANUSZ GAŁKA to wieloletni leader wypraw w najdalsze zakątki świata. Kolejne z nich przynosiły ciekawe obserwacje ludzi, krajobrazów i zwierząt. Prezentowane zdjęcia są rezultatem poszukiwań lepszych ujęć, zabawnych i zaskakujących sytuacji w podróży oraz wrażliwości autora. Podróżnik hołduje zasadzie, iż ostatecznym przeznaczeniem zdjeć jest wydruk/ odbitka. Nie wymaga ona zasilania, ani skomplikowanych form prezentacji. Zawieszona na ścianie oddaje analogową rzeczywistość i emocje jakie towarzyszyły autorowi na końcu świata. W sklepie znajdziecie limitowaną liczbę zdjęć Janusza Gałki. Jeśli podoba wam się inne, na przykład z kolekcji instagramowej – zapytajcie o możliwość wydruku. ZAPRASZAMY DO SKLEPU.

dostępne w sprzedaży

COMING SOON

INFORMACJA O ODBITKACH

LIMITOWANA LICZBA ODBITEK

Zdjęcia Janusza Gałki są drukowane na najwyższej jakości papierze fotograficznym w limitowanej liczbie odbitek (patrz indywidulane zdjęcie). Odbitki są sygnowane i numerowane ręcznie i dostarczane z certyfikatem potwierdzającym oryginalność. Limit odbitek jest uzależniony od decyzji autora i objęty jest gwarancją, że niezależnie od siły perswazji zamawiającego, nie ulegnie zmianie. Cena odbitek może rosnąć wraz z malejącą liczbą dostępnych produktów.

ODBITKI BEZ LIMITU

Odbitki fotografii Janusza Gałki bez oznaczenia limitowanej liczby (open), są dostępne bez odręcznej sygnatury. Wykonane są z najwyższą starannością na tej samej jakości papierze co odbitki limitowane.

ROZMIARY ODBITEK

W opisie fotografii podany jest rozmiar (cm) dłuższego boku fotografii. Rozmiar jest wypadkową kadrowania i maksymalnej rozdzielczości zdjęcia. Dlatego planując oprawę, proszę nie zamawiać jej przed otrzymaniem fotografii.

CENY FOTOGRAFII JANUSZA GAŁKI

Podane ceny są cenami brutto i dotyczą wyłącznie ceny odbitki. Koszty dostawy liczone są niezależnie.

DOSTAWA ZAMÓWIONYCH ODBITEK

Dostawa dokonywana jest kurierem na terenie Polski. Istnieje możliwość dostarczenia odbitek poza teren Polski. Proszę o indywidualny kontakt. Po otrzymaniu zamówienia zastrzegamy sobie prawo do przygotowania wydruku w terminie 10 dni i wysyłki w terminie kolejnych 7 dni. Proszę o kontakt w przypadku zamówień pilnych.

TROSKA O JAKOŚĆ FOTOGRAFII JANUSZA GAŁKI NA KAŻDYM ETAPIE PRODUKCJI I DOSTAWY

Fotografie wykonywane są na najwyższej jakości papierze fotograficznym, który gwarantuje niezmienną jakość przez wiele lat. Jest to jednak … papier, a zatem wymaga specjalnej troski od chwili przeniesienia nań reprodukcji. Wydruki fotografii dostarczane są w specjalnych tubach. Proszę o sprawdzenie w momencie odbioru, czy tuba nie jest uszkodzona, bądź otwarta. Zachęcamy do tego, aby fotografię dostarczyć do fachowca zajmującego się oprawą niezwłocznie po jej otrzymaniu. Wbrew pozorom wyjęcie odbitki z tuby, a następnie ponowne jej zrolowanie może spowodować uszkodzenie wydruku.