WYPRAWY Z JANUSZ GAŁKA

GOTOWE TERMINY WYJAZDÓW. GRUPY OD 7 DO 11 OSÓB + FGASA GUIDE.

“wyprawy z janusz gałka” – przewodnikiem certyfikowanym przez FGASA – południowoafrykańską organizację zrzeszającą najlepszych przewodników po Afryce, to rozwiązanie idealne dla INDYWIDUALISTÓW, lub par poszukujących kompanów w podróży. zabieram Was w sprawdzone miejsca. przeloty realizujemy renomowanymi liniami lotniczymi. zatrzymujemy się w wysoko ocenianych hotelach. poszukujesz programu na miarę? napisz.

ZAPRASZAM WAS NA WYPAD DO NAMIBII! BONUS! SURYKATKI NA PUSTYNII NAMIB!

NAMIBIA TO ZDECYDOWANIE KRAJ, OD KTÓREGO POWINNIŚCIE ROZPOCZĄĆ WASZĄ PRZYGODĘ Z AFRYKĄ. KRAJOBRAZY, LUDZIE I ZWIERZĘTA I TE OGROMNE PRZESTRZENIE – MAJ 2023

WYPRAWA DO NAMIBII: ile razy już słyszeliście o tym kraju? O jego księżycowych krajobrazach, niezwykłych plemionach i niepowtarzalnym safari między wodopojami Etoszy? W maju 2023 zabieram Was w kolejną wyprawę do tego pięknego zakątka Afryki. Bądźcie pewni, że będzie inaczej – nie znoszę rutyny – każdy z takich wypadów musi być równie ciekawy dla Was co dla mnie. Tym właśnie różni sie wyprawa od turystycznego wyjazdu. Podczas wyprawy odkrywamy nowe miejsca,  chłoniemy nowe relacje, nie odrzucamy zmiany jeśli może nas ona zaprowadzić do czegoś, lub kogoś niezwykłego. W ten właśnie sposób poznałem naukowca, który już ponad 30 lat bada lwy – nomady w Damaralandzie, tak zagraliśmy w piłkę z pierwszoligowym klubem Namibii, tak też dotarłem wreszcie do miejsca, gdzie możemy liczyć na spotkanie z przyzwyczajonymi do ludzkiego widoku surykatkami. W czym Wy przyniesiecie mi szczęście? Zgodnie z dewizą Milesaway, zatrzymujemy się w wyselekcjonowanych miejscach. Jak zwykle z ogromną przyjemnością poprowadzę tę wyprawę i podzielę się moją wiedzą na temat flory i fauny Namibii oraz fotografowania zwierząt. Szczegóły tutaj! Janusz Gałka

  • share this tour

BOTSWANA FOR ADVENTURERS

KALAHARI, OKAVANGO, CHOBE, VICTORIA FALLS

Botswana for adventurers – wyprawy z Janusz Gałka – to najwyższy stopień wtajemniczenia w offroadowych podróżach Milesaway po Afryce. Doskonale wyposażone Toyoty Land Cruiser pomogą pokonać piachy Pustyni Kalahari i bezdroża Okavango oraz Moremi. Botswana for adventurers zawiedzie nas nad Wodospady Wiktorii w Zambii i Zimbabwe oraz do Nata, gdzie słonie nie pozwolą nam zasnąć przez całą noc Zobacz!

PYTAJ O TERMIN!

TUTAJ KAŻDA WYPRAWA JEST INNA

LUDZIE ZWIERZĘTA KRAJOBRAZY

Safari w Namibii to spełnienie marzeń każdego podróżnika. Piękne krajobrazy przeplatają się tu z paletą dzikich zwierząt. Dopełnieniem tych relacji są obyczaje niezwykłych plemion Himba i Herero. Proponujemy wyprawę na każdą kieszeń. Zobacz!

MAJ 2023

GORYLE GÓRSKIE I LWY NA DRZEWACH

ONE WEEK TRAVEL

Przed wami wyprawa: UGANDA W TYDZIEŃ! GORYLE GÓRSKIE I LWY NA DRZEWACH. Co jeszcze? Widok na Ruwenzori, safari w Parku Królowej Elżbiety, Jezioro Wiktorii, tropikalne lasy Parku Narodowego Bwindi. Każde z tych miejsc w ramach wyprawy z Janusz Gałka, mogłoby stać się planem zdjęciowym fascynującej opowieści o Afryce – naszej matce.  Tutaj!

SĄ JUŻ TERMINY NA 2023!